top of page
  • Yazarın fotoğrafıBRMWeb Admin

SoGiP III. Dönem Proje Sunumları ve Networking Etkinliğimizi Gerçekleştirdik!


Boğaziçi Üniversitesi İş İnsanları Derneği tarafından, İstanbul Kalkınma Ajansı ve T.C. Kalkınma Bakanlığı desteği ile yürütülmekte olan Sosyal Girişimcilik Programı SoGiP‘in III. Dönem Proje Sunumları ve Networking Etkinliği 19 Aralık 2017’de BÜMED’de gerçekleştirildi.


P&G Türkiye‘nin proje atölyesine sponsor olduğu III.Dönem’in katılımcıları, P&G tarafından sunulan “Suriyeli kadınlara istihdam yaratılması, evde kadın-erkek eşitliği” gibi toplumsal sorunlara çözüm üretecek proje fikirlerini ve bunları hayata geçirecekleri iş modellerini hazırladıkları sunumlarla davetlilere tanıttılar. Networking bölümünde projelerini ilgilenenlere daha detaylı bir şekilde sunma imkanı bulan katılımcılarımız gecenin sonunda başarı ile tamamladıkları Sosyal Girişimcilik Programı’na ait sertifikalarını büyük bir gurur ve mutlulukla aldılar.


Yoğun geçen eğitim döneminin ardından, ortaya çıkan iş fikirlerinin hayata geçtiği güzel günler görmeleri dileğiyle III.Dönem katılımcılarımızı başarılarından dolayı tebrik ediyoruz.

34 görüntüleme1 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

1 commento


Nazlı Korkut
Nazlı Korkut
12 feb 2018

Yeni dönem projesini heyecanla bekliyoruz...

Mi piace
bottom of page