top of page
BÄ°Z KÄ°MÄ°Z?
Bizler üniversitemizin ortak deÄŸerleri çatısı altında bir araya gelmiÅŸ BoÄŸaziçili iÅŸ insanlarıyız. Bu çatı altında kurduÄŸumuz dostlukları manzarada ya da Güney çimlerde baÅŸlamışcasına güven ve keyifle güçlendirir; bilgi, deneyim ve iÅŸ baÄŸlantılarımız aracılığıyla ülkemiz için sosyal fayda üretmek üzere çalışırız.
2004 yılında kurulan derneÄŸimizin üyeleri, üniversitemizin deÄŸiÅŸik dönem ve bölümlerinden mezun genç giriÅŸimci ve profesyonellerden, yılların birikimine sahip yöneticilerden ve alanında uzman danışmanlardan oluÅŸur.
YÖNETÄ°M EKÄ°BÄ°MÄ°Z
the team
bottom of page